Bildegalleri

Slippen_Drammen_ByggA_502_Stue.jpg

Inaktiv

SLIPPEN

SLIPPEN|F-203| Flott 4-roms leilighet med nydelig fjordutsikt - 3 soverom og 2 bad, samt 2 balkonger

Prisantydning9 700 000 kr
Totalpris
9 724 460 kr
Omkostninger
24 460 kr
Felleskost/mnd.
3 419 kr
  • Planlegging

    Meld interesse

  • Salgsstart

    Estimert 1. halvår 2025

  • Byggestart

    2025/2026

  • Overtakelse

    2027/2028

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
3
Rom
4
Etasje
2
Antall etasjer
1
Internt bruksareal
99 m² (BRA-i)
Bruksareal
104 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
28 m² (TBA)

Les mer om bruksareal her

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Beskrivelse

Kort om eiendommen

F-203 er en flott 4-roms leilighet beliggende i 2. etasje. Leiligheten inneholder entré med plass for garderobeløsning. Den har tre soverom og to bad, hvorav ett av badene er direkte tilknyttet hovedsoverommet. Videre er det en åpen stue-/kjøkkenløsning med plass for både spisebord og sofagruppe. Fra stuen har man utgang til begge balkonger, hvorav særlig den ene byr på vidstrakt fjordutsikt.

Dette er bare én av flere leiligheter vi har for salg i prosjektet. Se prosjektets hjemmeside og boligvelger for mer informasjon.

Om Prosjektet

Velkommen til Slippen - et nytt boligprosjekt ved vannkanten i Drammen

På det gamle skipsverftområdet på Tangen planlegger SPG å utvikle et moderne og attraktivt boligområde med rundt 500 leiligheter, badestrand, badebrygge med helårsbadstue, og hyggelige møteplasser. Første byggetrinn består av ca. 80 leiligheter i varierte størrelser hvor alle ser sjøen.

Her finner du alt fra funksjonelle 2-romsleiligheter til eksklusive toppleiligheter med private takterrasser og unik sjøutsikt. Den sjønære beliggenheten byr på unike kvaliteter som blant annet vakker sjøutsikt, kaipromenade, og en innbydende badestrand rett utenfor døren. Mellom byggene er det planlagt flotte grønne fellesarealer som byr på sosiale møteplasser. Det vil i tillegg bli et stort fellesrom for selskaper med kjøkken, treningsrom, aktivitetsrom, planterom, sykkel-/hundevask og smørebod.

Med kort vei til offentlig transport og muligheten til å sykle til Drammen sentrum på rundt 10 minutter, kombinerer Tangen det beste av sjønær idyll og urban tilgjengelighet. Og jobber du i Oslo er du kun en 26-minutters togtur unna Oslo S.

Ansvarlig megler

Karoline Cecilie Michaelsen

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode414213587
Sist endret05. sep. 2025 10:04
ReferanseRCOPS1.25238

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.