Bildegalleri

Gamle Drammen Slip & Verksted på Tangen skal gjøres om til et nytt nabolag. Slippen byr på sjønære leiligheter med gode og gjennomtenkte planløsninger. Kun illustrasjon..jpg

Inaktiv

SLIPPEN

SLIPPEN|AA-303| Gjennomgående og arealsmart 3-roms leilighet med balkong i begge ender

Prisantydning5 400 000 kr
Totalpris
5 419 960 kr
Omkostninger
19 960 kr
Felleskost/mnd.
2 300 kr
  • Planlegging

    Meld interesse

  • Salgsstart

    Mai 2025

  • Byggestart

    2025/2026

  • Overtakelse

    2027/2028

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
2
Rom
3
Etasje
3
Antall etasjer
1
Internt bruksareal
58 m² (BRA-i)
Bruksareal
63 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
14 m² (TBA)

Les mer om bruksareal her

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Beskrivelse

Kort om eiendommen

AA-303 er en gjennomgående 3-roms leilighet bliggende i 3. etasje. Leiligheten inneholder entré, to soverom og flislagt bad. Videre er det en gjennomgående, åpen stue-/kjøkkenløsning med utgang til balkong i begge ender. Fra stuen er det adkomst til hovedsoverom via to skyvedører, noe som sikrer maksimal plassutnyttelse.

Dette er bare én av flere leiligheter vi har for salg i prosjektet. Se prosjektets hjemmeside og boligvelger for mer informasjon.

Om Prosjektet

Velkommen til Slippen - et nytt boligprosjekt ved vannkanten i Drammen

På det gamle skipsverftområdet på Tangen planlegger SPG å utvikle et moderne og attraktivt boligområde med rundt 500 leiligheter, badestrand, badebrygge med helårsbadstue, og hyggelige møteplasser. Første byggetrinn består av ca. 80 leiligheter i varierte størrelser hvor alle ser sjøen.

Her finner du alt fra funksjonelle 2-romsleiligheter til eksklusive toppleiligheter med private takterrasser og unik sjøutsikt. Den sjønære beliggenheten byr på unike kvaliteter som blant annet vakker sjøutsikt, kaipromenade, og en innbydende badestrand rett utenfor døren. Mellom byggene er det planlagt flotte grønne fellesarealer som byr på sosiale møteplasser. Det vil i tillegg bli et stort fellesrom for selskaper med kjøkken, treningsrom, aktivitetsrom, planterom, sykkel-/hundevask og smørebod.

Med kort vei til offentlig transport og muligheten til å sykle til Drammen sentrum på rundt 10 minutter, kombinerer Tangen det beste av sjønær idyll og urban tilgjengelighet. Og jobber du i Oslo er du kun en 26-minutters togtur unna Oslo S.

Ansvarlig megler

Karoline Cecilie Michaelsen

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode414213178
Sist endret05. sep. 2025 10:06
ReferanseRCOPS1.25194

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.