Bildegalleri

Velkommen til Saupstad Torg!
Saupstad Torg E505
Bli boligeier med LeieEie 18400 i mnd. Få med 276.000 i sparing
Overtakelse
2025
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 2
- Etasje
- 5
- Bruksareal
- 69 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
LeieEie med Sparing
Velkommen til Saupstad Torg E505
Drømmer du om egen bolig, men mangler full egenkapital? Med LeieEie kan du bo i boligen samtidig som du sparer til å eie den!
Hvordan fungerer det?
Leie til Eie: Du betaler en avtalt månedlig leie mens du sparer til egenkapital. Når du er klar, kjøper du boligen til en fast avtalt pris, med opptjent rabatt!
Tallene:
Leiepris i måneden kr 18 400
Sparing i måneden kr 4 600
Netto Leiepris i måneden (ved utkjøp av bolig) kr 13 800
Total sparing over 5 år kr 276 000
For å kunne inngå avtale med oss må du ha inntekter nok til å betale leiepris + leve og bokostnader inkludert betjening av eventuelle lån.
Nærområdet
LeieEie AS
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 339190974 |
|---|---|
| Sist endret | 17. des. 2025 17:29 |
| Referanse | Saupstad torg E505 |