Bildegalleri
EiendomsMegler1 presenterer FunkisFritid på Landet. Illustrasjonsbilde av felleshuset og felles basseng.
Herjuanvegen Kolonihage - FUNKISFRITID PÅ LANDET
24 bynære fritidsboliger i moderne funkisstil. Høy standard. Privat kolonihage. Takterrasse. P-plass. Felles basseng.
Prisantydning fra
2 990 000 kr
Prisantydning til
3 390 000 kr
Prosjektets status
Planlegging
2025
Salgsstart
September 2025
Byggestart
Fortløpende
Overtakelse
4-6 mnd etter kontraktssignering
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Innlandet
- Boligtype
- Hytte
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 59 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 68 m²
- Eksternt bruksareal
- 9 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 18 m² (TBA)
- Eieform
- Eier (Selveier)
Fasiliteter
Enheter i prosjektet
Sorter etter
| Enhet | BRA-i | Soverom | Totalpris |
|---|---|---|---|
| 1 | 59 m² | 2 | 3 009 590 kr |
| 11 | 59 m² | 2 | 3 409 590 kr |
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beskrivelse
24 bynære fritidsboliger i moderne funkisstil. Høy standard. Privat kolonihage. Takterrasse. P-plass. Felles basseng.
Marianne Vasiljevic (tlf: 922 43 704) og David Novosad (tlf:991 69 220) presenterer Herjuanvegen Kolonihage.
Drømmer du om en helårs fritidsbolig i naturskjønne omgivelser og med kort vei til Trondheim sentrum? Nå har du sjansen! Velkommen til Kolonihagen i Herjuanvegen– en fantastisk mulighet til å eie en topp moderne hytte i funkisstil med stor takterrasse på 18 kvm, privat kolonihage, mulighet for drivhus, bilvei helt frem og privat parkeringsplass.
Hver hytte har en åpen stue- og kjøkkenløsning på 21,3 kvadratmeter, som skaper en luftig og innbydende atmosfære. Badet i første etasje vil bli flislagt i delikate farger, mens det separate toalettrommet i andre etasje gir ekstra komfort. I tillegg kan du nyte varme sommerkvelder på den flotte takterrassen på hele 18 kvadratmeter, perfekt for avslapning og sosiale stunder.
Ute venter en kolonihage med drivhus, ideelt for deg som liker å dyrke urter og blomster i sommermånedene. Med rikelig oppbevaringsplass i boden kan du organisere alt av utstyr og sesongvarer. Det vil bli bygget et felles selskapshus med felles basseng som kan brukes på somrene.
Hyttene ligger kun 20 km/25 minutter med bil fra Trondheim sentrum. Én utvendig biloppstillingsplass følger hver hytte, og det vil være mulighet for elbillading.
Her har du kort vei til flotte turområder som Herjuvatnet, Middagshaugen og Jonsvatnet. Ranheim Skiklubb preparerer turløyper rett i nærheten – perfekt for skiturer og friluftsopplevelser. Flere i området har båt liggende 2 km fra hytta, på Kuset i Jonsvatnet, hvor vannet brukes regelmessig til rekreasjon og ørretfiske. Største fangst er flere fisker over ett kilo, men snittet ligger kanskje på 250 gram. Det er også flott jaktterreng for småvilt og skogsfugl i marka.
Kolonihagen ligger ved et stort jorde, hvor det i sesongen er en del hester fra grunneier Cathrine Løften, som eier ridesenteret Stall C, noe som gir en landlig og god følelse. Det er fastboende på hus og hytter i nærområdet, noe som skaper en trygg og stabil demografi.
Nyttige lenker
Nærområdet
EiendomsMegler 1 Nybygg
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.