Bildegalleri

Velkommen til Hafrsby BKS4 Bygg B!

Hafrsby BKS4 Bygg B

Hafrsby | KUN 1 IGJEN | Innholdsrike leiligheter | 2 soverom | Bad og vaskerom | Parkering | Flott beliggenhet

Prisantydning

5 100 000 kr

Totalpris

5 137 550 kr

  • Planlegging

    Ferdig prosjektert!

  • Salgsstart

    Salget er i gang!

  • Byggestart

    Vi bygger uansett!

  • Overtakelse

    Se pkt. for overtakelse!

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Internt bruksareal
69 m² (BRA-i)
Bruksareal
74 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
20 m² (TBA)
Eieform
Eier (Selveier)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/terrasse
Garasje/P-plass
Utsikt

Enhet i prosjektet

Sorter etter

Nedoverpil
EnhetBRA-iSoveromTotalpris
369 m²25 137 550 kr

Visning

tirsdag, 30. desember
08:00 – 20:00
OBS! Visning blir kun avholdt ved påmeldte visningsdeltakere. Du må altså kontakte oss for å booke tid, send oss gjerne en melding over eller e-post med navn, telefonnummer og hva du er interessert i. Vi tar kontakt snarest for å avtale tidspunkt.

Beskrivelse

Adresse

Hafrsby BKS4 Bygg B Leiligheter
4045 Hafrsfjord

Matrikkel

Gnr. 38 bnr. 4157 i Stavanger kommune

Supereffektive leiligheter!

Leilighet 3
Boligene har entré med naturlig plass til garderobe, to soverom, bad, separat vaskerom og stue- og kjøkkenrom. Fra stue er det utgang til romslig terrasse med en praktisk bod som også skjermer mot den helt sikkert hyggelige naboen. Uteplassen vender mot sør-vest, noe som både gir mange soltimer og hyggelig sikt mot grønne fellesområder. Endeleilighetene er et hakk større enn boligen i midten.

- 2 soverom
- Solrikt uteområde
- Platting eller takterrasse
- 3-stavs eikeparkett i hvitpigmentert eik
- Fast parkering i garasjeanlegg
- Elbilladersystem fra Aneo
- Kjøkken fra kvalitetsleverandøren AUBO
- Balansert ventilasjon
- Fliselagt baderomsgulv og dusjnisje

En ny by i bydelen Madla

Navnet Hafrsby lyver ikke. Hafrsby ligger mellom Hafrsfjord og Stokkavatnet og blir en ny flott bydel. Når siste hus er bygget en gang om ganske lenge, har Madla-Revheim-området fått 4000 nye boliger. Med i planen er eget lokalsenter for handel og service, idrettsanlegg, skoler, barnehager og næringsbygg. Planområdet har kjente naboer som Hafrsfjord i sør, Madlaleiren rett øst, Stavanger Golfklubb og Stokkavatnet mot nord.

Er du fra Stavanger, vet du hvor mye fint og nyttig beboerne i Hafrsby får rundt seg. Til innflyttere: Det tar fem minutter på sykkel eller med bil til eldoradoet Amfi Madla. Idrettsanlegg, skoler og barnehager fins. Og flere kommer. Bussen går ofte - og bruker 12 minutter til Stavanger sentrum.

Tur og trim foregår i vakre omgivelser. Du går til badestranda i Møllebukta på under 10 minutter. Turstien langs Hafrsfjord, den flotte golfbanen og populære Stokkavatnet er populære muligheter i nabolaget - enten du skal trille en rolig tur med barnevogn eller stiller i ambisiøse spring-forbi-sko.

Betalingsbetingelser

Ved kontraktinngåelse: 0,-

Ved overtakelse: Total kjøpesum + omkostninger.

Solgt ihht. bustadoppføringsloven

Eiendommen selges ihht bustadoppføringsloven og dens bestemmelser om garanti og sikring av innbetalte midler.

Overtagelse

320 dager + ferie etter signert kontrakt*
*Konferer med selger

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode409902527
Sist endret23. des. 2025 15:13
Referanse2259024

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.