Bildegalleri

Trinn 2 fortsetter på sørsiden av trinn 1. Alle leilighetene har sørvendt terrasse/balkong.
Nydalsenga 2
Nye leiligheter står klare januar 2026 - Kort vei til Hamar og Brumunddal
Prisantydning fra
3 348 000 kr
Prisantydning til
4 148 000 kr
Kort om prosjektet
Vi fortsetter byggingen på Nydalsenga, og er nå i gang med trinn 2 på Nydalsenga. Besluttet byggestart av hus H (snr 19-28) Disse leilighetene skal være klare høsten 2026. Fine leiligheter med kort vei til Hamar og Brumunddal
Prosjektets status
Planlegging
Klar for overtakelse
Salgsstart
Klar for overtakelse
Byggestart
Klar for overtakelse
Overtakelse
Bygg F+G klar for overtakelse årsskiftet
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 70 - 92 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 70 - 92 m²
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Energimerking
- B - Lysegrønn
Fasiliteter
Enheter i prosjektet
Sorter etter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beskrivelse
Kort kjørevei til Hamar - Fine turmuligheter rett utenfor døra
Drømmer du om en enklere hverdag, samtidig som du har kort vei til Hamars spennende byliv? På Nydalsenga får du bolig du har råd til, samtidig du får tid til å leve det livet du drømmer om.
Nydalsenga blir et flott sted å etablere seg og et sted hvor alt ligger til rette for at det skal bli et godt bomiljø.
Nydalsenga har barnehage, ungdomsskole og dagligvarebutikk rett i nærheten. Det er kort vei til friluftsområder hvor det er gode muligheter for turgåing, sykkelturer og skiturer om vinteren. Naturbarnehage og ridesenter (Lykseth gård) i umiddelbar nærhet.
Leilighetene i første etasje er praktisk leilighet på 70 kvm med to soverom, eller trenger du mer plass har vi en stor på 92 kvm på bakkenivå med utgang til plen og hage.
Ønsker du å bo over bakkenivå uten hage? Her kan du velge en praktisk leilighet på 70 kvm. Eller du kan bygge på loft med loftstue til barna, hvor du også har soverom og bad i samme etasje, da blir leiligheten på 110/130 kvm.
Drømmer du om å flytte, men utsetter drømmen fordi du er bekymret for salg av egen bolig?
Trysilhus gir salgsgaranti til alle kunder som kjøper en ferdigstilt bolig på Nydalenga. Hvis du ikke får solgt boligen din innen 3 måneder, kan du trekke deg fra kjøpet uten kostnader.
Du betaler ingenting i forskudd når du kjøper boligen.
Ta kontakt med meg for mer informasjon om Trysilhus sin salgsgaranti.
Hus F+G (snr 11-18)
Oppstart juni 2025 - Ferdigstilt medio desember 25.
I hus F+G kan vi tilby Husbankfinansiering.
Hus H (snr 19-28)
Oppstart februar 2026 - Ferdigstilt senest november 2026.
Nyttige lenker
Nærområdet

Trysilhus Nordøst AS
Trysilhus Nordøst AS
Utbygger
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.












