Bildegalleri
Tomta klargjort med vann og avløp
Byggeklar hyttetomt - et steinkast fra sjøen
Prisantydning690 000 kr
- Totalpris
- 690 000 kr
Nøkkelinfo
Fasiliteter
Bilvei frem
Båtplass
Fiskemulighet
Turterreng
Utsikt
Visning
Ønsker du visning ta kontakt med Truls på tlf. 91583132
Adkomst
Tomta ligger i Hellesvika 2 km fra Lysøysundet sentrum. Tomta er lett tilgjengelig for egenvisning, men om ønskelig ta kontakt med Truls på tlf. 91583132 om det skulle være behov for "guide".
Beliggenhet
Drømmer du om morgenkaffe med sjøutsikt... Tomta ligger et steinkast fra sjøen med meget gode fiskemuligheter. Sola har du fra den står opp om morgenen til den går ned i havet mot nord. Gangavstand til felles båtmarina, der er det muligheter for både båtplass og naust.
Området byr på mange muligheter for ulike aktiviteter, båtliv og fiske, variert turterreng, Ankeret Brygge som byr på mat og drikke av ulikt slag,
Området byr på mange muligheter for ulike aktiviteter, båtliv og fiske, variert turterreng, Ankeret Brygge som byr på mat og drikke av ulikt slag,
Beskaffenhet
Byggeklar tomt med etablert avløp og strøm/vann som er ført frem til tomt. Tomta er drenert og planert klar for byggestart. Oppmåling av tomt er gjort og er inkludert i prisen. Utslippstillatelse er gitt av Ørland kommune. Tomten er uten byggeklausul, det betyr at du har frihet og god tid til å finne drømmehytta. Der er bilvei helt frem til hyttetomta
Regulering
Fritidsbolig
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.