Bildegalleri

Ensjøkroken

Snart kommer det 45 nye leiligheter til salgs sentralt på Ensjø.

  • Planlegging

    Byggestart er vedtatt

  • Salgsstart

    1 kvartal 2026

  • Byggestart

    Byggingen er i gang

  • Overtakelse

    4 kvartal 2026

Nøkkelinfo

Pris
Pris kommer
Boligtype
Leilighet
Soverom
1 - 3
Eieform
Andel

Beskrivelse

I Ensjøkroken bygger vi 45 to- til fire roms leiligheter for folk i alle faser av livet.
Ensjøbyen er et knutepunkt like utenfor Oslo sentrum, med store grøntområder, butikker og kafeer.
Her skal det også bygges flere skoler og barnehager. I Ensjøkroken har du den nye NRK-tomta som nabo, og kort vei til Ensjø T-banestasjon. Herfra er det bare tre stopp til Oslo S.

Nabolagene Kampen, Lille Tøyen hageby og Tøyen har et rikt utvalg av butikker og serveringssteder, og både Kampen økologiske bondegård, Botanisk hage og Kampen park ligger bare en kort rusletur unna. På Ensjøkroken bor du tett på bylivet og alt det har å by på, samtidig som du har gode muligheter for å trekke deg tilbake og senke tempoet.

Meld din interesse allerede i dag!

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode440190603
Sist endret04. des. 2025 12:55

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.