Bildegalleri
Leie ut frisør studio.
- Total månedsleie
- 30 000 kr
- Til utleier
- 28 577 kr
- Tjenestegebyr Qasa
- 1 423 kr
- Depositum
- 0 kr, krever godkjent kredittsjekk
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 65 m²
- Boligtype
- Rom i bofelleskap
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.08.2026
Beskrivelse
30.000 per måned. inkluderer strøm.
Ca. 65 Kvadratmeter.
Add: Bispegata 2, 9008 Tromsø.
Ring: 906 58 718/ Noi.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.
Profilinfo
Qasa
Lei enkelt og trygt med Qasa, den største tjenesten for utleie av boliger i Norden siden 2014.
All betaling håndteres av Qasa
Ingen skjulte kostnader
Sikker digital leiekontrakt
Verifisert utleier
Nyttige lenker
Nærområdet