Bildegalleri
SENTRAL LEILIGHET MED GOD STANDARD TIL LEIE
- Total månedsleie
- 12 597 kr
- Til utleier
- 12 000 kr
- Tjenestegebyr Qasa
- 597 kr
- Depositum
- 0 kr, krever godkjent kredittsjekk
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 60 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 1
- Leieperiode
- 06.05.2026
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Beskrivelse
Lys og fin hybel til leie med egen inngang. Hybelen har en praktisk planløsning og fremstår som trivelig og innbydende. Beliggenheten er svært attraktiv, med kort avstand til bussforbindelser, butikk, sjøen, UiS og flyplassen. Perfekt for studenter eller pendlere som ønsker en komfortabel og lett tilgjengelig bolig.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.
Profilinfo
Qasa
Lei enkelt og trygt med Qasa, den største tjenesten for utleie av boliger i Norden siden 2014.