Bildegalleri
Moderne leilighet i Bjerkaker Sjøpark | Møblert | Stor innglasset balkong | Utsikt
- Total månedsleie
- 18 371 kr
- Til utleier
- 17 500 kr
- Tjenestegebyr Qasa
- 871 kr
- Depositum
- 0 kr, krever godkjent kredittsjekk
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 30 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 1
- Etasje
- 7.
- Leieperiode
- 01.07.2026
- Energimerking
Fasiliteter
Bredbåndstilknytning
Heis
Balkong/Terrasse
Beskrivelse
Moderne og fullt møblert ettromsleilighet i Bjerkaker Sjøpark leies ut fra 1. juli / 1. august. Leiligheten er 30 kvm, ligger i 7. etasje med heis, og har en innglasset balkong på 9 kvm med flott utsikt mot hav og fjell. Balkongen har sol til ca. kl. 18.
Leiligheten holder moderne standard, er innflyttingsklar og leies ut fullt møblert. Den har vaskemaskin og tørketrommel i leiligheten, og sportsbod medfølger.
Beliggenheten er svært attraktiv, med ca. 20 minutters gange til sentrum og gode bussforbindelser til sentrum, Jekta og UNN/UiT.
Inkludert i leien er internett, varmtvann og gulvvarme. Strøm er ikke inkludert og betales av leietaker. Strømforbruket har normalt ligget på ca. 300–550 kr per måned, men vil variere etter bruk.
Det er ikke parkering knyttet til leiligheten. Langtidsleie foretrekkes.
Ta kontakt ved interesse eller for å avtale visning.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.
Profilinfo
Qasa
Lei enkelt og trygt med Qasa, den største tjenesten for utleie av boliger i Norden siden 2014.
All betaling håndteres av Qasa
Ingen skjulte kostnader
Sikker digital leiekontrakt
Amund
Verifisert utleier