Bildegalleri
Koselig, lys nyoppusset leilighet i Stavanger Øst klar for utleie!
- Total månedsleie
- 12 600 kr
- Til utleier
- 12 003 kr
- Tjenestegebyr Qasa
- 597 kr
- Depositum
- 0 kr, krever godkjent kredittsjekk
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 43 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 23.03.2026
Koselig, lys nyrenovert leilighet i Stavanger Øst leies ut!
Utrolig kjekk leilighet med ett godt nærmiljø med alt man måtte trenge, se bilder.
Denne flotte leiligheten må bare oppleves!
Gode lagringsmuligheter.
Alt av hvitevarer og vaskemaskin er inkl.
Kan være behjelpelig med delvis møblering og transport.
Støperigata er en historisk, rolig og koselig gate med sjel i Østre bydel av Stavanger.
Her kommer det park med kajakk utleie, bademuligheter og flotte tur områder.
Leiligheten fremstår som moderne, god standard, romslig, lys med god planløsning.
Store gode vindusflater gjør leiligheten lys og trivelig å bo i.
Leiligheten er isolert, med led belysning i alle rom. Det er også montert en helt ny varmepumpe som gjør strømutgiftene vesentlig lavere!
Hel-fliset bad med praktiske løsninger.
Varmekabler på bad.
I nærområdet finner man alt man trenger og litt til, kort vei til kollektivtransport samt gangavstand til Stavanger Sentrum (10 min).
Langtidsleie er og foretrekke, 3 år.
Internett medfølger
Strøm er IKKE inkludert
Utleier bor like ved og er lett tilgjengelig om det skulle bli nødvendig, vaktmester tjeneste er inkl i leien.
Søker rolig og hyggelig leietaker som tar vare på denne kjekke leilighet.