Bildegalleri

Ønsker du å bo i koselig bofelleskap i Oslo sentrum?

Total månedsleie
10 248 kr
Til utleier
10 000 kr
Tjenestegebyr Qasa
248 kr
Depositum
0 kr, krever godkjent kredittsjekk

Nøkkelinfo

Primærrom
72 m²
Boligtype
Rom i bofelleskap
Soverom
3
Etasje
1.
Leieperiode
01.05.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass

Beskrivelse

Ønsker du å bo i koselig bofelleskap i Oslo sentrum? Vi er to jenter på 29 og 22 år, som søker en tredje persob inn i vårt lille bofelleskap. Vi bor midt i sentrum i en relativt stor leilighet i 1 etasje. Det er ingen TV i stuen, det har vi inne på hvert vårt rom, så i fellesområdet vil det alltid være rom for å kunne slappe av uavhengig hva de andre finner på. Leilighetens plassering er perfekt dersom du jobber eller studerer i sentrum. Det tar 4 minutter å gå til storgata trikkestopp og 8 minutter å gå til jernbanetorget. Rommet blir leid ut umøblert og all skapplass vist til på bildene. Sengen på bildene kan følge med om ønskelig. Rommet er perfekt for en som vil flytte "rett inn" der alt allerede ligger til rette. Strøm er ikke inkludert i leien. Leier opprinnelig ut fra og med 01/08/2025, men rommet er ledig fao. 01/07. Kontakt oss gjerne på telefon eller SMS hvis du har lyst til å komme på besøk å se leiligheten.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.
Qasa logo

Profilinfo

Qasa

Lei enkelt og trygt med Qasa, den største tjenesten for utleie av boliger i Norden siden 2014.