Bildegalleri

Flott 4 roms leilighet. (Kun kr 6900 pr HYBEL). 100 m fra strandkanten.
- Månedsleie
- 20 700 kr
- Depositum
- 62 100 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 80 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Leieperiode
- 01.08.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Velkommen til Harry Borthens vei 54. Innholdsrik leilighet i enebolig med utmerket beliggenhet ved nydelige Djupvika. Leiligheten er ledig fra ca 01 august 2026. Du kan flytte inn og nyte fine lange sommerdager og netter ved Ladestien. Lys og trivelig sokkelleiligheten går over ett plan og har smarte romløsninger. Du finner en gang med mye garderobeplass, tre soverommer, bad, en åpen og moderne kjøkken- og stue løsning. Kjøkkenet har hvitevarer som kjøleskap, oppvaskmaskin, komfyr som følger med. På badet følger en vaskemaskin med.
Leiligheten inneholder flere energivennlige tiltak, blant annet vannbårenvarme. Strøm har ligget i snitt rundt 900-1200kr pr mnd.
Innhold:
Stue/kjøkken
3 soverom
Bad
Bod/teknisk.
Avstander:
City Lade ca 1 km
Rema 1000 ladetorget ca 800 m
Djupvika strand ca 100m
Ladekaia ca 300 m
Bussholdeplass (Østmarka ) ca 100m
Rotvoll ca 2 km
Ladestien ca 100 m
Gangavstand til Solsiden
Like perfekt for 3 studenter, som for en familie. Kun kr 20700 pr mnd ( kr 6900 PR hybel)
Hyppige bussavganger. Buss nr 20 går fra Østmarkveien til studentersamfundet/gløshaugen via sentrum. Buss nr 13 går fra Østmarka til byåsen via st. Olav.
Husdyr og røyking ikke tillatt
Hvis dette er av interesse ta kontakt
Møbler kan variere fra bilder
Visning
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet