Bildegalleri

Balkong og utsikt til lekepark utenfor leiligheten - østside
3 min. fra Gløshaugen NTNU, St.Olav og Samfundet, 4-roms m/ 3 soverom, liten stue, peisovn & 2 balkonger
- Månedsleie
- 23 750 kr
- Depositum
- 47 500 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 74 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Etasje
- 4.
- Leieperiode
- 15.06.2026
- Energimerking
- B - Mørkegrønn
Fasiliteter
Beskrivelse
Leiligheten ligger svært sentralt med en gangavstand på 3 min. til NTNU Gløshaugen, St. Olav sykehus og Studentersamfundet. Leiligheten ligger i 4 etg. med utsikt mot Høyskoleparken og Hovedbygget på Gløshaugen. Leiligheten har 3 soverom, liten stue m/ peisovn, kjøkken, bad og toalett. Leiligheten er åpen og lys med 2,6 m. takhøyde. Leiligheten er delvis møblert med hvitevarer og noe møblement. Det er moderne peisovn som gir mulighet til å dekke oppvarmingsbehov med ved. Det er balkonger med lite innsyn på hver side av leiligheten. Det er offentlig transport i umiddelbar nærhet. Grøntområde er rett utenfor blokken med en mindre lekeplass. Det er heller ikke langt til Høyskoleparken. Leiligheten ligger rolig til.
Leiligheten ligger i en hvit blokk med lysebrune balkonger (vestsiden) og røde balkonger (østsiden) mellom Klæbuveien og Elgesetergate. Leiligheten ligger i nærheten av buss-stopp Einar Tambarskjelvesgate. Leiligheten ligger nedenfor Gløshaugen, NTNU, rett ved det gamle elektrisitetsbygget (TEV). Det er kort gåavstand til nærliggende matbutikker.
Visning etter avtale. Kontakt Harald på tel: 97176616
Visning
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet