Bildegalleri

Lyst kjøkken med integrerte hvitevarer som stekeovn, platetopp, mikrobølgeovn, oppvaskmaskin og kjøle-/fryseskap
Lys og sentralt 3-roms leilighet på Lerkendal
- Månedsleie
- 17 700 kr
- Depositum
- 53 100 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 15 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.08.2026 - 31.07.2027
Fasiliteter
Beskrivelse
leilighet med p-rom 64m2: Entré, bad, kjøkken, stue og 2 soverom, utebod,
renevert leilighet i 2011-2015
Sentral beliggenhet på populære Lerkendal. Kort vei til
fasiliteter som Lerkendal stadion (150m), HIST (300m), NTNU Gløshaugen (500m), SINTEF og st. Oalvs hospital. Gang og sykkelsti til sentrum og meget gode kommunikasjonsmuligheter. I umiddelbar nærhet ligger dagligvare (200m til Coop Extra og Post, 300m til Rema1000, Bunpris), bensinstasjon og restauranter.
Leies ut til som ikke-røkende, ryddig, rolig og uten husdyr.
Leie inkludert fiber bredbånd (wireless). Strøm kommer i tilegg med egen strømmålen for leilighet. Elektrisk oppvarming og Vedovn i stue!
Leie: 17700 mnd
Fast 12 mnd. leiekontrakt fra 01.08.2026 til 31.07.2027 med 3 måneders depositum (sikker med depositum konto).
Mulighet for langtidsleie.
Foretrekker å leies ut hele leiligheten til ett par eller venner.
Hvis du/dere er interessert, helst send meg message og skriv litt om deg/dere. Visning eller e-visning kan bli avtalet etter kontakt.
English:
A 3-rooms ( 2 bedrooms) apartment p-rom 64m2 including living room, kitchen, bathroom and entry, totally about 64m2. Newly equipment in 2011-2015.
Apartment is located very central. Bicycle way to city center and just next to bus stops. Short way to HIST (300m), NTNU Gløshaugen (500m), SINTEF og st. Oalvs hospital. Close to supermarket/foodstores (200m til Coop Extra og Post, 300m til Rema1000, Bunpris).