Bildegalleri
LANDLIG IDYLL SENTRALT PÅ STABEKK! PRIVAT OG INNSYNSFRITT MOT SKOG. 1 MIN FRA DIREKTEBUSS TIL OSLO & SANDVIKA
- Månedsleie
- 9 400 kr
- Depositum
- 28 200 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 20 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 0
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.08.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Sjeldent idyllisk beliggende hybel uten kjellerfølelse med stort fullverdig kjøkken i representativ villa sentralt på Stabekk.
Beliggenhet:
* Fredfull og fullstendig innsynsfritt beliggende med utsikt mot skog.
* Sentral og praktisk beliggenhet med kort gåavstand til det meste
* 1-2 minutt gange til direktebuss til Oslo og Sandvika (rute 130/alternativt ca. 7 min til rute 150)
* Ca. 5 min gange til Stabekk Sentrum med treningssenter, diverse butikker, restauranter, bakeri etc.
* Ca. 15 min gange til Bekkestua med T-bane, restauranter, puber, vinmonopol, flere treningssentre samt alt av butikker
* Ca. 10 min med sykkel til Fornebu og badestrand
Standard:
- Sjeldent hyggelig hybel med store vinduer (ikke kjellerfølelse)
- Stort, fullverdig kjøkken (ikke hybelkjøkken)
- Lyst, flislagt bad med dusjhjørne
- Hvitoljet eikeparkett
- Egen, privat inngang
-Høyhastighet WiFi bredbånd
- Egen privat uteplass med utemøbler
- Egen sportsbod
Hybelen innholder et hyggelig og romslig oppholdsrom med god plass til både spiseplass, sittegruppe og seng.
Rikelig med gratis parkering langs vei ca 80 meter fra leiligheten.
Til leie kun for 1 person grunnet husets totale varmtvannskapasitet.
Røyking og dyrehold ikke tillatt.
Leies ut for ett år av gangen, med mulighet for fornyelse hvis begge parter er fornøyde.
3 mnd depositum. NAV-garanti aksepteres desverre ikke, da denne ikke gir samme sikkerhet som et depositum.