Bildegalleri

Stor og åpen stue
Flott nyrenovert 4-roms leilighet med perfekt beliggenhet på Danmarksplas
- Månedsleie
- 26 900 kr
- Depositum
- 53 800 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 90 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.08.2026 - 31.07.2027
Fasiliteter
Beskrivelse
BESKRIVELSE
Nyrenovert - Stor og sentral 4-roms leilighet – perfekt for studenter
Er dere en gruppe på 3 som ønsker å bo sentralt i Bergen, med kort vei til både studiesteder, bybane og dagligvare? Da kan dette være leiligheten for dere!
LEILIGHETEN ER LEDIG FRA 1 JULI ELLER TIDLIGERE. (Mulighet for overtakelse allerede fra 1 juni)
BOLIGEN:
Soverom
Leiligheten har 3 soverom.
Alle rom har gode møblerings muligheter og store vinduer som gir godt med naturlig lys.
Stue og entre
- Stor og sosial stue med plass til både sofagruppe og spisebord
- Romslig entre med gode oppbevarings muligheter
- Eget oppbevaringsrom til yttertøy og diverse
Bad
- Bad med dusj og toalett
- Opplegg for egen kombinert vaskemaskin/tørketrommel på felles vaskerom
Kjøkken
Nytt og moderne kjøkken med nye hvitevarer.
- Hvitevarer som medfølger:
- Innebygget stekeovn
- Plate topp
- Kjøl/frys
- Oppvaskmaskin
Strøm og internett
- Leietaker tegner eget abonnement for strøm og internett
- Bergen Fiber er innlagt i bygget
Beliggenhet
Leiligheten ligger svært sentralt med kort vei til det meste:
- Kort avstand til studiesteder i Bergen sentrum og på Kronstad
- Bybanestopp like ved – ca. 5–8 minutter til sentrum
- Rema 1000 rett over gaten
- Treningssentre i nærområdet
- Flere hyggelige kaféer og restauranter i området, blant annet BIEN Snackbar i 1. etasje
- Aktivitetssone i bakgården