Bildegalleri
Leiligheten ligger i 3. etasje i den hvite bygningen
Lys og moderne 3-roms (71kvm) med stor balkong og høy standard - midt i Mysen sentrum!
- Månedsleie
- 17 300 kr
- Depositum
- 51 900 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 67 m²
- Bruksareal
- 71 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.06.2026
- Byggeår
- 2025
Fasiliteter
OM LEILIGHETEN
Leter du etter en bolig med litt ekstra plass? Vi leier ut en splitter ny og ubrukt 3-roms leilighet i 3. etasje. Med to soverom, romslig entrè og en fantastisk sørvendt balkong, er dette den perfekte kombinasjonen av bymessig bekvemmelighet og moderne komfort.
Denne leiligheten på 71 kvm BRA er preget av smarte løsninger, mye naturlig lys og en åpen atmosfære. Den nøytrale fargepaletten og den klassiske eikparketten gir et flott og lunt inntrykk.
ENTRE: Velkommen inn! Boligen har en romslig entrè med god plass til garderobeløsninger for sko og yttertøy.
KJØKKEN OG STUE: Sigdal-kjøkken med integrerte hvitevarer i åpen løsning mot stuen. Her er det plass til både sofagruppe og spisebord.
TO SOVEROM: Hovedsoverom med plass til dobbeltseng og garderobe, samt et ekstra soverom som egner seg perfekt som gjesterom, barnerom eller hjemmekontor.
BAD & PRAKTISK: Lekkert flislagt bad og eget teknisk rom/bod med opplegg for vaskemaskin.
TEKNISK: Vannbåren gulvvarme og balansert ventilasjon sørger for et lunt og energieffektivt hjem.
FASILITETER OG BELIGGENHET:
Leiligheten ligger sentralt i Mysen med alt du trenger i umiddelbar nærhet:
- Fellesarealer: Utgangen fører til et koselig felles gårdsrom med beplantning og sosiale soner - en rolig oase midt i sentrum.
- Beliggenhet: Gangavstand til jernbanestasjonen (perfekt for pendling), butikker, kafeer og hyggelige turområder.