Hjerterom

Parkering i kjeller Stasjonsbyen

KartTrikotasjegata 1, 3300 Hokksund
Månedsleie
1 200 kr
Depositum
2 400 kr
Inkluderer
oppvarming

Nøkkelinfo

Internt bruksareal
12 m² (BRA-i)
Bruksareal
12 m²
Eksternt bruksareal
12 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
12 m² (BRA-b)
Balkong/Terrasse
12 m² (TBA)
Boligtype
Garasje/Parkering
Soverom
1
Etasje
0.
Leieperiode
01.06.2026 - 01.09.2030
Dyrehold tillatt
Ja
Bruttoareal
12 m²
Energimerking

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Umøblert
Garasje/P-plass

Beskrivelse

Romslig parkering i Stasjonsbyen U1 rett ved nedkjøring. Kort eller lang sikt. Porten åpnes med mobil. Mulighet for å etablere elbil lader og abonnement, det må leietaker ordne selv evt avtale med utleier.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

KartTrikotasjegata 1, 3300 Hokksund

Annonseinformasjon

FINN-kode463255775
Sist endret11. mai 2026 14:12

Rapporter annonse