Bildegalleri

EM1 Boligutleie har gleden av å presentere Tonstadbrinken 299A!
TILLER | Moderne enebolig over 3 plan med 3 soverom og fast parkeringsplass
- Månedsleie
- 25 000 kr
- Depositum
- 75 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 169 m²
- Bruksareal
- 169 m²
- Boligtype
- Enebolig
- Soverom
- 3
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.08.2026 - 31.07.2029
Fasiliteter
Beskrivelse
Eiendomsmegler 1 Boligutleie v/ André Hultgren har gleden av å presentere Tonstadbrinken 299a! En flott og moderne enebolig med store oppholdsrom. Huset ble nyoppført i 2020 og holder en gjennomgående god standard. Inneholder 3 soverom, 2 stuer, 2 bad, vaskerom, kjøkken, entré, 2 balkonger samt innebod og sportsbod.
Vi ønsker å framheve følgende:
- Moderne enebolig leies ut for langtidsleie
- Fleksibel innflytting fra 10. juli
- Balansert ventilasjon
- 3 soverom
- 2 bad
- 2 stuer
- Sørvendt balkong med gode solforhold
- Fjernvarme
- Fast parkeringsplass for bil
- El-bil lader
Beliggenhet:
Boligen befinner seg i ett veletablert boligområde uten gjennomgående trafikk. I nærområdet har man flere turområder, idrettsanlegg, barnehager, skoler og dagligvarebutikker innen gangavstand. Med bil tar det ca. 5 minutter til City Syd som tilbyr alt av servicefasiliteter. Tiller er en bydel sørøst i Trondheim. Med sin nærhet til Trondheim sentrum, et rikt tilbud av servicefunksjoner, kultur- og aktivitetstilbud, skole og barnehager har Tiller blitt et meget populært boligområde for personer i alle aldre. Bebyggelsen på Tiller består av eneboliger, tomannsboliger, rekkehus, samt leiligheter.
Visning:
Send e-post med litt informasjon om deg/dere ved ønske om visning: andre.hultgren@em1.no
Utleieprospekt:
Vennligst les utleieprospektet for fullstendige opplysninger og vilkår for leie av denne boligen. Utleieprospektet ligger tilgjengelig for nedlasting i annonsen.