Bildegalleri
Nyoppusset 4-roms leilighet nær moa - parkering, egen inngang og flott utsikt
- Månedsleie
- 19 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 70 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Leieperiode
- 01.06.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Lys og nyoppusset leilighet til leie i rolig og attraktivt område på Åsemulen, med kort avstand til Moa, butikker, kollektivtransport, treningssenter og øvrige fasiliteter.
Leiligheten er arealeffektiv på ca. 70 kvm og inneholder:
3 soverom
Åpen kjøkken-/stueløsning
Bad
Egen inngang
Egen parkeringsplass
Leiligheten er snart ferdig oppusset og fremstår moderne og innbydende. Kjøkkenet er oppgradert med ny benkeplate, ny vask og nye hvitevarer. Store vinduer i alle rom gir godt med naturlig lys.
Solskjerming på soverom, og skyvedør i bod ved inngangen kommer. på badet kommer det også en benkeplate med plass til vaskemaskin og tørketrommel under.
Rolig og stille område med flott utsikt mot nord. Leietakere får også tilgang til stor hage og uteområde.
Praktisk informasjon:
Ledig omgående
Internett inkludert
Strøm kommer i tillegg
Leies ut umøblert
Hvitevarer på kjøkken medfølger
Vaskemaskin og tørketrommel er ikke inkludert
Depositum: 2–3 måneders leie
Dyrehold etter avtale
Røyking ikke tillatt
Ta kontakt ved interesse og fortell gjerne litt om deg/dere.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Flytt inn først, betal senere
Forsikre deg om at alt er som avtalt før du betaler husleie! Leieavtale gjennom oss inkluderer tjenester som gjør det både enkelt og trygt for deg og utleier.
Med Trygg leie får du:
- Vi stiller depositumsgaranti, du betaler kun et tjenestegebyr på 4,98 % hver måned
- Signer leieavtalen enkelt og sikkert med oss
- Få full støtte gjennom hele leieperioden
En tjeneste som leveres i samarbeid
med 
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.