Bildegalleri

Flott leilighet i Drøbak sentrum
- Månedsleie
- 23 500 kr
- Depositum
- 70 500 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 140 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 4
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.07.2026 - 01.07.2029
Fasiliteter
Beskrivelse
Leiligheten har en flott beliggenhet sentralt i gamle Drøbak sentrum. Her er du tett på bylivet, butikker, apotek, frisører, restauranter, badeparken, badestrand, og alt hva vakre Drøbak har å by på.
Leiligheten har stort kjøkken, spisestue og stuekrok. I tillegg er det en stue nr 2 som kan brukes som kontor, TV rom eller ekstra soverom.
Innebygde hvitevarer på kjøkken følger med.
WC er separat fra badet så det gir bedre fleksibilitet.
4 små soverom.
Takvinduer
Det er kabler for Teila internett/TV inn mot huset. Leietager må selv tegne abbonnement.
Strøm er på egen strømmåler som føres over på leietager.
Oppvarming er ved panelovner.
Brannalarm er seriekoblet og tilkoblet alarmsentral.
Depositum tilsvarer 3 mnd husleie.
Trappeoppgangen og arealet i 1 og 2 etg er fellesareal. Der trapp går opp til 3 etg har leietager trapperommet som ekstra rom/gangarealer.
Ansvar for trappevask er på leilighet i 3 etg.
Egen låsbar bod på 8 kvm i grovkjeller er inklusiv i leieprisen.
Dyrehold er ikke tillatt uten utleiers skriflige samtykke.
Vi har en ledig p-plass under tak i bakgården. Den koster 1500,-/mnd ink mva om den er tilkoblet leiligheten. Leilighetene har førsterett på å leie parkeringsplasser fremfor næringskunder.
busslinje 500 - ser ruter.no for detaljer for offentlig transport. Det går også rutebåt via Oslofjorden.
Visning skjer løpende etter avtale.