Bildegalleri

Romslig og lys enhet

Lekker hybelleilighet - perfekt for NTG studenter

Månedsleie
11 950 kr
Depositum
23 900 kr
Inkluderer
Bredbånd, mulighet for parkering

Nøkkelinfo

Primærrom
50 m²
Boligtype
Hybel
Soverom
1
Leieperiode
01.07.2026
Bruttoareal
55 m²

Beskrivelse

Nylig oppgradert leilighet i underetasje tilknyttet enebolig. Egen inngang. Lekkert kjøkken og nytt bad. Inngangsdør og alle vinduer fra 2026 (godt isolert).

Svært godt egnet for elever ved NTG. Gåavstand til Bekkestua. Rema 1000 og busstopp (ekspressbuss til Nasjonalteateret) i umiddelbar nærhet.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462610939
Sist endret06. mai 2026 13:04

Rapporter annonse