Bildegalleri

NÆRMERE NORD UNIVERSITET OG PHS KOMMER DU IKKE- Nyoppusset- 200m fra Universitet og Politihøgskolen

Månedsleie
5 800 kr
Depositum
11 600 kr
Inkluderer
TV & Internett

Nøkkelinfo

Primærrom
12 m²
Boligtype
Rom i bofellesskap
Soverom
6
Leieperiode
01.08.2026

Beskrivelse

Huset tilbyr bedre standard enn mange andre bokollektiv.
Hyblene deler 3 bad og 1 kjøkken.
Det er satt inn 3 kjøleskap + 3 frysere.
Huset ligger nært universitets området - Nord Universitet og politihøgskolen og har gode bussforbindelser sentrum! Ca. 50 meter til nærmeste buss stopp & butikk!

Gangavstand til det meste; Universitetet, Politihøyskolen, idrettsanlegg, butikker, treningssenter, apotek, uteplass(er), mm.

Internett med 500 linje og kabel tv er inkludert!
Rommene er fult møblert med seng, klesskap, skrivebord og skrive stol.
Komplett med hvitevarer på kjøkken og bad/vaskerom.
50" Flatskjerm er plassert i stua.

Depositum / Garanti-sum: 2 måneder.

Hybelen leies ut fult møblert fra 01. August.
Minimum leieperiode er 12. mnd.

Ved interesse: Ta kontakt og skriv litt om deg selv, legg ved telefon nr.
Det holdes ikke av noen hybler, og det blir ikke besvart på Mail dersom det er usikkert om du kommer inn på skoleplass eller ikke.
Det er ikke tillatt med røyking eller dyrehold.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462597562
Sist endret06. mai 2026 06:56

Rapporter annonse