Bildegalleri

Rom i kollektiv på Bislett

Månedsleie
7 500 kr
Depositum
22 500 kr
Inkluderer
strøm, varmtvann, internett

Nøkkelinfo

Primærrom
7 m²
Boligtype
Rom i bofellesskap
Soverom
4
Etasje
2.
Leieperiode
01.06.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert

Beskrivelse

Hei! Vi har ett ledig rom i kollektivet vårt på Bislett! Leiligheten er lys, moderne og ligger veldig sentralt – ideelt for deg som studerer eller jobber!

Vi er tre gutter mellom 25 og 28 år som bor her nå; Vi er aktive og sosiale, men setter alle pris på et ryddig hjemme setter vi pris på et ryddig hjem, god stemning og respekt for hverandre.

Herman – sykepleier, danser mye og trener

Bjørnar – ingeniør, danser sving og løper

Nikolaj – studerer paramedisin, og er aktiv i studentpolitikken

Leiligheten ble renovert i 2018. Den består av fire soverom og åpen kjøkken-/stueløsning som egner seg godt både til hverdags og sosialt. Badet er moderne med vaskemaskin og tørketrommel. Rommene har gode vinduer som gir mye dagslys.

Det er rom 1 (se planløsning) som blir ledig, med vindu som vender ut i bakgården. Rommet leies ut umøblert.

Strøm, internett og varmtvann er inkludert i husleien.

Send en melding med litt om deg selv, hvis du tror dette kan være noe for deg!
Så avtaler vi en visning!

Håper å høre fra deg!

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462494004
Sist endret05. mai 2026 09:45

Rapporter annonse