Bildegalleri
Utendørs
Romslig og moderne hybel (50 m2) med parkering, uteområde og god standard
- Månedsleie
- 12 250 kr
- Depositum
- 36 750 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 50 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.08.2026
- Dyrehold tillatt
- Ja
- Energimerking
- E - Gul
Fasiliteter
Beskrivelse
Velkommen til en lys og romslig hybel på ca. 50 kvm i et rolig område i Rælingen, like utenfor Lillestrøm. Hybelen passer perfekt for én person eller et par som ønsker god plass og praktiske fasiliteter, samt mulighet for parkering.
Vi som leier ut er Helene og Marius, og lille Solveig på 1,5 år. Vår nåværende leietaker, som dessverre må flytte videre, har beskrevet oss som “amazing utleiere” 😄 – vi skal gjøre vårt beste for å leve opp til det også fremover.
Vi gleder oss til å ønske nye leietakere velkommen!
🏡 Om boligen
Hybelen ligger i underetasjen av en enebolig, hvor det totalt er to separate utleieenheter. Boligen holder god standard og er oppgradert de senere årene.
Hybelen har varmekabler i stue- og kjøkkengulv, og den er i tillegg utstyrt med egen varmepumpe for effektiv og behagelig oppvarming året rundt.
Hybelen er delvis møblert. Hva som følger med er ikke helt iht. bildene vedlagt, men dette ordner vi også i dialog sammen. Det er viktig for oss med leietaker(e) som ønsker å bo der en god stund, og gjøre hybelen hjemmekoselig med ønsket særpreg.
Planløsning:
Entré
Romslig stue med åpen kjøkkenløsning
Bad
🛋️ Smart og fleksibel stueløsning
Stuen er praktisk inndelt i soner:
God plass til både sofa- og spiseområde
Egen garderobeløsning med hyller, glassfronter og oppheng
Plassbygget løsning med pult og skjult dobbeltseng som enkelt kan slås ut