Bildegalleri

Stue

Utleid

Koselig og sentral hybel til leie på Gressvik – inkl. strøm og internett

Månedsleie
8 000 kr
Depositum
8 000 kr
Inkluderer
Strøm og internett

Nøkkelinfo

Primærrom
30 m²
Boligtype
Hybel
Soverom
1
Leieperiode
01.05.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Umøblert
Bredbåndstilknytning
Kabel-TV
Sentralt
Garasje/P-plass
Moderne

Beskrivelse

Lys og praktisk hybel på ca. 30 kvm leies ut i et rolig og attraktivt område på Gressvik. Hybelen ligger over bakkeplan og fremstår som trivelig og lettstelt.

Boligen inneholder eget soverom samt oppholdsrom med alle nødvendige hvitevarer inkludert. Det er persienner i alle vinduer, og gode muligheter for å henge opp gardiner etter eget ønske.

Utenfor hybelen er det en hyggelig sittegruppe som gir gode muligheter for å nyte uteområdet. Egen parkeringsplass medfølger.

Beliggenheten er svært sentral med kort gangavstand til byfergen fra både Gressvik og Ålekilen, som gir enkel tilgang til Fredrikstad sentrum. Det er også kort vei til dagligvarebutikker som Kiwi og Rema 1000, samt Gressvik Torg med ulike servicetilbud.

Leiepris: 8 000 kr per måned
Strøm og internett er inkludert i leien.
Depositum: 1 måneds leie

Passer godt for én person.

Ta gjerne kontakt for mer informasjon eller for å avtale visning!

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode461992394
Sist endret01. mai 2026 13:55

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.