Bildegalleri
Utskikt
Nyoppusset leilighet i April 2026 til leie: 3 roms med flott utsikt, garasje, umøbler i Austadveien 97, 3034 Drammen
- Månedsleie
- 17 000 kr
- Depositum
- 34 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 70 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.05.2026 - 31.05.2029
- Bruttoareal
- 75 m²
- Energimerking
- G - Oransje
Fasiliteter
Beskrivelse
Ny kjøkken, nymalt og ny gulvet oppusset leilighet i April.2026
Beliggenhet:Beliggenhet i et etablert boligområdet med kort vei( ca. 50 meter) til barnehage,skole, idrettsanlegg og dagligvarehandel. Umiddelbar nærhet til godt utbygget lysløypenett i marka. Gode solforhold og barnevennlig nærmiljø. Nærhet til busstopp med kort avstand til Drammen sentrum med jernbana, flytoget, ekspressbusstopp og alle servicetilbud.
Leiligheten ligger i 1.etg. Det er en fin og koselig leilighet .Veranda laget helt ny i august 2015
Leiligheten består av 2 soverom,stue, gang, bad, kjøkken, 3 bod ( 2 i kjeller og 1 i løfte, Garasje.
Kabel tv,Get- internett, strøm sentral og vannforbruk inkludert til husleien.
Garasje koster 500 kr i tillegg.
Kontaktperson: Thuy Nguyen Thi . Mobilsnummer: 95484177
Kontakt: gjerne AM 7.00 til 12.00
Åpning visning på torsdag 29.04.26 kl. 09AM
Visning
Flytt inn først, betal senere
Forsikre deg om at alt er som avtalt før du betaler husleie! Leieavtale gjennom oss inkluderer tjenester som gjør det både enkelt og trygt for deg og utleier.
Med Trygg leie får du:
- Vi stiller depositumsgaranti, du betaler kun et tjenestegebyr på 4,98 % hver måned
- Signer leieavtalen enkelt og sikkert med oss
- Få full støtte gjennom hele leieperioden
En tjeneste som leveres i samarbeid
med 
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.