Bildegalleri
Kjøkken/stue
Romslig og fin leilighet 90 kvm på Ytterland
- Månedsleie
- 12 500 kr
- Depositum
- 25 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 90 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.07.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
TIL LEIE ETTER AVTALE (minimum 1 års leieavtale)
Romslig og praktisk leilighet til leie for ordensfolk fra 01.07.2026.
Leiligheten ble pusset opp og klargjort i 2024, og holder god standard.
Den har 2 soverom, ett stort og ett litt mindre.
Åpen løsning stue/kjøkken, flislagt bad og inngangsparti, og eget vaskerom. ( bilde kommer). Det er gulvvarme på bad og gang, samt inngangsparti/entre. Leiligheten leies ut umøblert.
Beliggenheten er i et rolig område med lite trafikk, nært busstopp, butikker og legesenter. 10 minutt kjøretur til Vigra flyplass. Nærhet til fjell og fjøre. Kun 10 minutt kjøring til Ålesund sentrum. Leiligheten ligger i nærheten til Giskebroa med tilgang til både Giske og Godøya, der det er flotte badestrender og fjell og fjøre og gå tur i.
Egen parkering for bil.
Husdyr ikke tillatt.
Røyking er ikke tillatt innendørs.
Strøm er ikke inkludert i husleien.
Kontakt meg for avtale om visning ved å sende meg en melding på Finn.
Ønsker referanser fra tidligere leieforhold.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.