Bildegalleri

Utleid

Fin leilighet nær NHH, sentrum og Åsane.

Månedsleie
11 000 kr
Depositum
33 000 kr
Inkluderer
Internett

Nøkkelinfo

Primærrom
35 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Etasje
1.
Leieperiode
01.05.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Umøblert
Bredbåndstilknytning
Sentralt
Turterreng
Moderne
Rolig

Beskrivelse

Flott leilighet til leie sentralt på Eidsvågneset. Her har du kort vei til Bergen sentrum, Åsane og NHH. Det tar ca 10 min å sykle til NHH. Med bil bruker man ca 10 min til sentrum, bussen bruker 20 min. Busstopp 3 min gange fra huset med hyppige avganger. Byfjellene ligger i umiddelbar nærhet og badeplassen er 4 min gange unna.

Leiligheten er lys og fin med stort kjøkken og godt bad. Det er plass til både sofa og et lite spisebord i stuen. Plass til dobbeltseng på soverommet. Det er varmekabler i stue/ kjøkken og det er installert balansert ventilasjon. Leieboer betaler for eget strømforbruk etter egen måler.

Leiligheten ligger i et bolighus i et rolig nabolag. Vi ønsker oss en hyggelig og rolig leieboer.

Send en melding der du skriver litt om deg selv dersom du ønsker en visning.

Leiligheten er ledig f.o.m. 01.05.26. Dato for innflytting er fleksibelt.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode460347277
Sist endret24. apr. 2026 09:25

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.