Bildegalleri
Opphold/ sov.
Hektneråsen - moderne hybel klar for innflytting. Husleie er inkludert strøm, internett og fyring! Fullt møblert!
- Månedsleie
- 10 000 kr
- Depositum
- 30 000 kr
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 25 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 25 m²
- Balkong/Terrasse
- 10 m² (TBA)
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.05.2026 - 09.04.2030
- Energimerking
Fasiliteter
Beskrivelse
Toppen av Hektneråsen - hybel til leie - husleien inkluderer strøm/ fyring og trådløst internett!
Klar for innflytting!
Hybelen er fullt møblert med bla. seng, garderobeskap, "go-stol", sofabord, tv, tv-benk, spisebord og spisestuestoler.
Tidsriktig og kompakt kjøkken med induksjonstopp, stekeovn, kjøleskap (med liten fryser) og oppvaskkum. Ikke oppvaskmaskin.
Badet er moderne med 60x60 mørk grå fliser på gulv og vegg, regnfalldusj, moderne innredning og installert vaskemaskin.
Hybelen ligger i underetasje i enebolig på toppen av Hektneråsen/ Rælingen med flott utsikt mot Østmarka. Solrik platting utenfor egen inngang, åpen løsning ellers i hybelen.
Gode friluftsmuligheter i umiddelbar nærhet.
Kort vei kollektivtransport (bussholdeplass, ca 5 min gange) med godt kollektivtilbud og hyppige avganger mot Lilllestrøm sentrum.
Marikollen Torg med bl.a. Rema 1000, Apotek 1, frisør og vinmonopol i nærheten (ca 30 min gange, ca 5 min med buss fra bussholdeplass).
Joker nærbutikk ca 10 min gange unna.
Kort vei til Smestad skole, Hektneråsen FUS Barnehage, Smestadtoppen Barnehage og Espira Barnehage.
Hybelen leies ut til en person (dyr/ røyk ikke tillatt).
Inkludert i husleien er trådløst internett og normalforbruk av strøm/ fyring.
Parkering for bil er ikke mulig. Sparkesykkel og scooter/ moped/ MC?