Bildegalleri
Felles inngangsparti ute
To fine nabo-leiligheter, sentralt på Kjørbekk.
- Månedsleie
- 9 500 kr
- Depositum
- 19 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 60 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 05.04.2026
- Dyrehold tillatt
- Ja
Fasiliteter
Beskrivelse
To leiligheter, en ledig fra nå (nord) og en ledig fra 01.05 (sør).
Svært sentralt på Kjørbekk - kort veg til Porsgrunn og Skien
Ett soverom, passer for en eller to personer.
Begge leilighetene ligger i 2. etg. Kun trapp.
Egen parkeringsplass, mulighet for å parkere to biler.
Ligger i andre etasje, og har stor veranda.
Dette er to eldre leilighet, men det er gjort noen oppgraderinger i nyere tid. Dette er blant annet nye lydvinduer ut mot veg som gjør at det er stille på soverommet.
Badet er lite, med dusjkabinett og toalett, men det er mulighet for å ha vaskemaskin i vaskerom i kjelleren.
Dyr tillates etter avtale i leiligheten mot sør, ikke nord.
Vi ønsker en leietaker som er rolig, da du bor tett på naboen.
Varmepumpene fungerer dessverre ikke, og kommer ikke til å bli byttet ut med nye.
Det er tilgang på fiber og altiboks i bygget, men dette er ikke inkludert i leien.
Leilighet nord har bedre løsning i gang med skap, medfølgende garderobeskap på soverom og er generelt penere brukt. Den er derfor dyere pr mnd. Leie for leilighet nord er kr. 9800,- pr mnd. Sør er kr. 9500,- pr mnd.
Interessert? Send en melding hvor du skriver litt om deg/dere, og så tar vi inn aktuelle leietakere til felles visning. Referanse er påkrevd, enten fra jobb eller fra tidligere utleier. Vi tar kun imot henvendelser her på finn, da det av erfaring er enormt stor pågang på leieligheter i Skien.
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.