Bildegalleri

Bedroom

Stort rom til leie – Torggata, sentralt

Månedsleie
10 400 kr
Depositum
31 200 kr
Inkluderer
Internet, hot water

Nøkkelinfo

Primærrom
19 m²
Boligtype
Rom i bofellesskap
Soverom
1
Leieperiode
01.06.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Sentralt

Beskrivelse

Jeg leier ut et stort soverom i en 2-roms leilighet i sentrum av Oslo.

Soverommet er romslig med god plass til å jobbe, studere og slappe av. Vi har hver vår plass og deler kjøkken og bad. Rommet kan leies ut møblert med seng, skrivebord og garderobe, eller umøblert dersom ønskelig. Leiligheten har vaskemaskin og et fullt utstyrt kjøkken.

Du vil dele leiligheten med én annen person.

Leiligheten ligger sentralt i Torggata, med kort gangavstand til Jernbanetorget og Grünerløkka. Det er gode kollektivforbindelser i nærheten, samt kafeer, restauranter og butikker innen gangavstand.

Husleien inkluderer varmtvann og internett. Strøm deles.

Husleien er 10 400 kr per måned. Tilgjengelig fra 01/06, men tidligere innflytting kan også være mulig dersom ønskelig.

Hvis du er interessert, send gjerne en kort melding om deg selv.

I am renting out a large bedroom in a 2-room apartment in the center of Oslo.

The bedroom is spacious with plenty of space to work, study and relax. We each have our own space and share a kitchen and bathroom. The room can be rented furnished with a bed, desk and wardrobe, or unfurnished if desired. The apartment has a washing machine and a fully equipped kitchen.

You will share the apartment with one other person.

The apartment is centrally located in Torggata, a short walk from Jernbanetorget and Grünerløkka. There are good public transport connections nearby, as well as cafes, restaurants and shops within walking distance.