Bildegalleri

Kjøkken

Helt ny og moderne 2-roms utleieleilighet (45kvm) i Plutoveien - elbillader og internett inkludert

Månedsleie
14 500 kr
Depositum
29 000 kr
Inkluderer
Internett

Nøkkelinfo

Primærrom
45 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Leieperiode
11.05.2026

Beskrivelse

Helt ny og moderne 2-roms utleiehybel (45 kvm) i Plutoveien – elbillader og inkl. internett!

OM BOLIGEN

Er du på jakt etter et strøkent og lettvint sted å bo med perfekt beliggenhet? Vi leier ut en helt nyetablert, lys og romslig kjellerleilighet på 45 kvm i rolige Plutoveien. Leiligheten holder svært høy standard, og her får du gleden av å være den aller første som flytter inn!

Boligen er nyisolert med nye vinduer, dobbelgipset og bygget med moderne lydhimling. Dette gir ikke bare et utrolig flott og lyst uttrykk, men sikrer også god lydisolering og et lunt inneklima. Den passer perfekt for en rolig student, pendlere eller ansatte ved universitetet eller sykehuset.

INNHOLD OG STANDARD

Størrelse: 45 kvm.

Soverom: 1 romslig soverom med plass til for eksempel dobbeltseng og garderobeskap.

Stue/Kjøkken: Åpen og sosial løsning med god plass til både sofakrok og spisebord. Helt nytt kjøkken der integrerte hvitevarer (kjøleskap med fryser, og oppvaskmaskin) medfølger.

Bad: Lekkert, flislagt bad. Helt ny kombinert vaskemaskin med tørketrommel er inkludert.

Oppvarming: Varmekabler i gulvet i alle rom, i tillegg til at leiligheten er svært godt isolert. Varmepumpe i stue.

BELIGGENHET

Leiligheten ligger sentralt og attraktivt til i Plutoveien. Her har du "alt" innen kort rekkevidde:

UiS: Kort gang- og sykkelavstand til campus på Ullandhaug.

SUS: Veldig enkel adkomst til både det gamle sykehuset på Våland og det nye sykehuset på Ullandhaug.

Kollektivtransport: Svært gode bussforbindelser like i nærheten som tar deg raskt og effektivt til UiS, SUS, Stavanger sentrum, Sandnes og omegn.

Aktiviteter: Kort vei til de flotte turområdene Sørmarka og Mosvannet. Gangavstand til treningssenteret Mova Tjensvolltorget.

Butikker: Nærbutikk (Bunnpris Tjensvoll) i gangavstand, og Madla Amfi er bare en kort busstur unna.

FASILITETER OG LEIEBETINGELSER

Husleie: 14500kr per måned.

Depositum: 29000kr.

Internett/bredbånd og TV: Raskt fiberinternett (500/500 Mbps) og TV-dekoder fra Altibox er inkludert i leien.

Strøm: Leiligheten har egen strømmåler. Leietaker tegner eget strømabonnement (ikke bundet opp til noen bestemt leverandør, så her kan du velge strømavtale fritt).

Parkering: Parkering med egen, tilknyttet elbillader.

Overtakelse: Ledig omgående.

Møblering: Delvis møblert med hvitevarer. Hvis ønskelig setter vi inn garderobeskap i entré og på soverom.

ØNSKET LEIETAKER

Vi ser etter en rolig, ryddig og pålitelig leietaker (sikker betaler). Leiligheten passer for én person eller et par. Røyking og dyrehold er dessverre ikke tillatt.

Er du interessert?
Send oss gjerne en melding her på Finn med en kort presentasjon av deg/dere selv (alder, studier/jobb, interesser) og eventuelle referanser fra tidligere boforhold, så tar vi kontakt for å avtale visning.

Vi gleder oss til å høre fra deg!

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode454510466
Sist endret10. mai 2026 18:52

Rapporter annonse