Bildegalleri
Sokkel Studio Leilighet
- Månedsleie
- 6 000 kr
- Depositum
- 12 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 40 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Leieperiode
- 01.02.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Sokkel studioleilighet til leie – sentralt på Herøya
Vi leier ut en hyggelig sokkel studioleilighet på ca. 40 kvm, beliggende i et rolig og sentralt boligområde på Herøya i Porsgrunn. Leiligheten passer perfekt for student, pendler eller enslig leietaker.
Pris:
Leie: 6 000 kr per måned
Strøm og internett: 500 kr per måned
Beliggenhet:
Leiligheten ligger på Myrvanggata 8, et attraktivt og sentralt område på Herøya. Her har du kort vei til dagligvarebutikker, servicetilbud og Herøya Industripark. Busstopp ligger kun ca. 2 minutters gange unna, med gode forbindelser til Porsgrunn sentrum, Skien og omegn. Området er stille og hyggelig, samtidig som det er svært praktisk for deg som ønsker enkel adkomst til jobb, studier eller kollektivtransport.
Kort om leiligheten:
Ca. 42 kvm
Sokkel studioleilighet
Egen inngang
Kan leies møblert om ønskelig
Rolig og sentralt område
Leiligheten er ledig etter avtale.
Ta gjerne kontakt for mer informasjon eller for å avtale visning 😊
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.