Bildegalleri

Velkommen til Ole Aasveds veg 2!
BERGHEIM: Pen leilighet i 3.etg med alt inkludert i leien - Ledig 1/4
- Månedsleie
- 9 900 kr
- Depositum
- 29 700 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 25 m²
- Bruksareal
- 25 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.04.2026 - 07.04.2027
Fasiliteter
Beskrivelse
Velkommen til Ole Aasveds veg 2!
Her bor man i nærheten av dagligvare, kollektivtilbud og marka. Like ved har man også NTNU Dragvoll, men også kort vei til andre studiesteder.
Inkludert i leien er strøm, oppvarming, parkering, vann og internett/TV.
Vi ønsker å framheve følgende:
- Heis i bygget
- Beliggenhet i 3. etasje
- Flotte fellesområder i borettslaget
- Felles vaskeri i kjeller
- Felles sykkelbod
Beliggenhet:
Leiligheten ligger i et rolig boområde på Bergheim/Moholt. Umiddelbar nærhet til naturopplevelser med sti til Estenstadmarka med lysløyper og populære Estenstadhytta. Kort vei til NTNU Dragvoll, NTNU Gløshaugen, flere dagligvarebutikker (søndagsåpent), treningsstudio, apotek, restaurant, Ikea og bensinstasjon mm. Gode bussforbindelser med hyppige avganger og flere bussruter. Med nærhet (gå-/sykkelavstand) til flere studiesteder er leiligheten ideell for unge mennesker og studenter. Voll- og Moholt studentby ligger like i nærheten. Det går også buss ca. hvert 10 minutt like i nærheten.
Visning:
Send e-post med litt informasjon om deg/dere ved ønske om visning: nils.korsvold@em1.no
Utleieprospekt:
Vennligst les utleieprospektet for fullstendige opplysninger og vilkår for leie av denne boligen. Utleieprospektet ligger tilgjengelig for nedlasting i annonsen.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.EiendomsMegler 1 Boligutleie
Nyttige lenker
Nærområdet
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 447072804 |
|---|---|
| Sist endret | 20. jan. 2026 12:21 |
| Referanse | Nils Korsvold |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.








