Bildegalleri

Leilighet 2 - ca. 55 kvm
Leiligheter midt i Tromsø Sentrum til leie fom april
- Månedsleie
- 20 000 kr
- Depositum
- 30 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 55 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Leieperiode
- 01.04.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Lyse og trivelige leiligheter til leie i Nordre Tollbodgate/Sentrum fom april tom oktober/november 2026
Vi har fire leiligheter tilgjengelig:
Den første leiligheten er 35 kvm med ett soverom, perfekt for én person eller et par, til 16 000,- per måned.
To leiligheter er på 55 kvm med to soverom, romslige og moderne med stue og kjøkken, ideelle for par eller vennepar, til 20 000,- per måned.
Den fjerde leiligheten er 55 kvm med ett soverom, kompakt og praktisk, med lys stue og fullt utstyrt kjøkken, til 18 000,- per måned.
Leilighetene leies ut fullt møblert, inkludert sengetøy og håndklær. De ligger sentralt med gode bussforbindelser til UiT/UNN, Jekta/Giæverbukta og Tromsdalen, og gangavstand til restauranter, butikker, kjøpesenter og byens uteliv. Perfekt for studenter, arbeidstakere eller alle som vil oppleve Tromsø.
Se bilder fra leilighet 2. Leilighet 3 er svært lik, og bilder kan sendes på e-post. Bilder av leilighet 4 kan også sendes på forespørsel, og visning kan avtales.
Vi tilbyr fleksible leieavtaler på ukes- og månedsbasis. Ta kontakt for tilgjengelige datoer, så finner vi en løsning som passer deg.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Arctic Eiendom Harstad AS
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



















