Bildegalleri
Bilde av jordet på utsiden.
Vi søker ei dame til å leie rom og egen stue i vår leilighet på Verningen :-)
- Månedsleie
- 7 500 kr
- Depositum
- 14 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 100 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 4
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.01.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Hei. Vi søker ei rolig jente/dame uten dyr til å leie rom og egen stue til vår store leilighet på Verningen.
Leiligheten er i 2 etg og er på 100kvadratmeter.
Det bor allerede to rolige, snille og ryddige damer (mor og datter på ca 40 og 60 år) med to innekatter der. Og vi tenker at leiligheten er stor nok til at det kan bo tre personer i bofellesskap der utenat dere må gå oppa hverandre.
Det er fire soverom, kjøkken, stor stue, do og bad. Det blir felles kjøkken bad/do. Du som ser denne annonsen og gjerne vil leie hos oss får egen stue på (10,5kvm) og eget soverom på (7,2kvm).
Møbler på «stue/soverom» blir fjernet når du flytter inn.
Det er mulighet for å sette inn en dør fra soverom til stue for mer privatliv.
Det er også mulighet for å fjerne garderobeskapet «med katter på» for å få en enda større stue.
Og om du vil endre farger på rom/stue for å få det til å føles mer som ditt eget er dette i orden, også å skifte ut taklamper :-)
Leiligheten ligger landlig til på Verningen med jordet som nærmeste nabo. Felles balkong i 2etg med nydelig solnedganger. Og terrasse med utekjøkken/grill/vask kan brukes etter avtale.
Det er fine turterreng rett på utsiden av døren.
Bussholdeplass 100m fra huset, 03 går forbi til Larvik og forbi til Sandefjord.
7500 kr inkludert strøm, tv/internett.
Mulighet for parkering.
Bod for oppbevaring.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.