Bildegalleri

Inngangsparti

Utleiedel i sokkel

Månedsleie
9 800 kr
Depositum
29 400 kr
Inkluderer
Strøm, kabeltv og brevbånd

Nøkkelinfo

Primærrom
49 m²
Boligtype
Hybel
Soverom
1
Leieperiode
01.08.2026

Beskrivelse

Utleiedel til leie sentralt på Vikhammer. Kun 10 min gange til bussholdeplass, tog, sentrum på Vikhammer med to dagligvarebutikker, frisør, apotek og videregående. Leiligheten er i underetasjen i en enebolig i et trivelig og rolig nabolag, innerst i en blindvei. Utleiedelen har et moderne bad, med uttak til vaskemaskin og varmekabler i gulv.

Kjøkkenet er nytt fra januar 2020, og inkluderer oppvaskmaskin, komfyr, koketopp, kjøleskap og mikrobølgeovn.

Soverommet er svært romslig, med god plass til både dobbeltseng og barneseng.
Stuen er romslig, og har plass til flere møbleringsalternativ. I tillegg har den en fantastisk utsikt mot fjorden, samt ingen innsyn.

Leiligheten har egen inngang på nedsiden av eneboligen med tilgang til en stor terrasse med glimrende solforhold. Det er også tilgang på hage med både bærbusker og frukttrær.

Tilgang på egen parkeringsplass for bil.
Flott turterreng i nærområde, med kort vei til både skispor og turer til blant annet Solemsvåttene med utkikkstårn over Trondheim og Jonsvatnet.

Dyrehold kan diskuteres.

Visning

Visning etter avtale

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt