Bildegalleri

Utleid

Unik 3-roms designleilighet med fantastisk utsikt og solrik balkong - Alt inkludert - Heis - Takterasse

Månedsleie
26 000 kr
Depositum
52 000 kr
Inkluderer
Strøm, kabeltv, internett

Nøkkelinfo

Internt bruksareal
69 m² (BRA-i)
Bruksareal
74 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
3 m² (TBA)
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
5.
Leieperiode
01.08.2025
Energimerking
G - Mørkegrønn

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Møblert
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Heis
Ingen gjenboere
Kabel-TV
Moderne
Parkett
Rolig
Sentralt
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste

Beskrivelse

Velkommen til Konghellegata 8 - En unik og lekker 3-roms selveier beliggende i fabrikkbygg med særpreg. Bygningen er renovert i 2009. Leiligheten ligger i 5. etg. og fremstår som både tøff og stilfull med et industrielt preg, kombinert med moderne løsninger. Boligen har en åpen, luftig og sosial planløsning med en stor stue og velutstyrt kjøkken, et pent flislagt bad og praktisk entré. Utgang til sydvendt balkong på 3 kvm med flott utsikt! Begge soverommene er av god størrelse og med god standard.

Kvaliteter:

- Møblert
- Generøs takhøyde 2,92m
- Solrik balkong og fransk balkong med flott utsikt
- Felles takterrasse og arkitekttegnet bakgård
- Strøm, internett og kabel-tv inkl.
- Vannbåren gulvvarme i leiligheten
- Balansert ventilasjon
- Heis
- Særpreg og nyboligfasiliteter
- Trikk, buss og T-bane fra Carl Berner og Rosenhoff

Nærhet til de grønne lungene i Torshovdalen, Torshovparken, Sofienbergparken, Botanisk Hage, Ola Narr og Sinsenparken. Det er gangavstand til Grünerløkka og Torshov med sitt pulserende byliv. Her har du et meget godt utvalg av kaféer, butikker, spisesteder og alt annet du måtte ønske.

Kollektivtransport
Ett minutt gange til Rosenhoff stasjon. Her går blant annet 17-trikken og 31-bussen som går hele døgnet rundt. Kort vei til Carl Berner T-banestasjon

Carl Berner
Det kollektive knutepunktet Carl Berner, er en rusletur unna. Carl Berner passasjen har vinmonopol, Kiwi, apotek 1, blomsterbutikk, Skin By Me m.m. Carl Berner Torg har blant annet Coop Mega og Kaffebrenneriet. Samson har store lokaler med matservering tilknyttet Carl Berner krysset. Lunsj og bakevarer på dagtid, pizza og vin på kveldstid.

Carls på Carl Berner er nesten 3000 kvm med store og små opplevelser, under ett og samme tak. Fordelt over en kafé & bar, restaurant, uteservering, vinbar, og to store arrangementsrom blir den gamle fabrikken igjen fylt med liv og røre. Det arrangeres eventer på sport og scene, i form av fotballkamper, quiz, standup, pubkor m.m. Carl Berner har både SATS og Fresh Fitness.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode415757579
Sist endret21. juli 2025 22:00

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.