Bildegalleri
Utsikt inn mot sentrum
Panoramautsikt og sol hele dagen
- Månedsleie
- 26 000 kr
- Depositum
- 50 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 77 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.06.2026
- Dyrehold tillatt
- Ja
- Bruttoareal
- 89 m²
- Energimerking
Fasiliteter
Beskrivelse
Øverst i Ole Irgens vei, i ett av Bergens koseligste områder, ligger denne leiligheten og med utsikt som gir en terapeutisk start på dagen uansett vær!
Her starter dagen med panorama over byen, sol fra morgen til kveld, og solnedganger som får deg til å glemme alt du skulle gjøre. Sleng deg i hengekøya og nyt utsikten med kaffe før jobb eller skole.
Inne finner du:
2 soverom + walk-in garderobe. Hovedsoverom med glassvegg inn mot stuen, våkner til utsikt mot store lundgårdsvannet og langt ut mot Fanafjellene.
Romslig sovesofa for 2 i stuen
God standard og veldig rolige, stille omgivelser, fuglekvitter og unge knall hyggelige naboer!
Utenfor døren:
🥾 1 min til Skansemyren med egentrening, 2 trampoliner, lekepark og sandvolleyball
🚡 Kort vei til Fløyen og Fløibanen (4min)
🚶 Ca. 15-20 min til sentrum til fots , eller 3 min med buss
🚗 Billig sone parkering i gaten
Selv på en grå og regnfull Bergensdag, som det er nok av i Begren, vil gi denne utsikten deg noe tilbake. En slags stille terapi, en påminnelse om at du er akkurat der du skal være.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.