Bildegalleri
Nyere og moderne 2-roms leilighet med stor solrik balkong – sentralt på Fornebu (Storøya)
- Månedsleie
- 22 900 kr
- Depositum
- 68 700 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 45 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 05.06.2026
- Bruttoareal
- 50 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
Adresse: Bjørnenga 4, 1364 Fornebu
Etasje: 2. etasje – Bygg A
Primærrom (P-rom): 45kvm
Bruksareal (BRA): 50kvm
Leiepris: Kr. 22.900,- per måned
Depositum: 3 måneders husleie
Overtakelse: Ledig fra 1. juli 2026
Leieperiode: Langtidsleie mulig
Parkering: Kan leies
________________________________________
Innhold og standard
Lys og moderne 2-roms leilighet med gjennomgående høy standard, god planløsning og stor solrik balkong (16 kvm). Leiligheten består av:
• Entré/gang
• Bod
• Stue med åpen kjøkkenløsning
• Separat soverom
• Flislagt bad med god størrelse
Gulvvarme i alle rom (vannbåren varme). Balansert ventilasjon. Hvitpigmentert eikeparkett og fliser. Lyse og varme farger på vegger og innredning.
________________________________________
Kjøkken og hvitevarer
Moderne kjøkken med integrerte hvitevarer:
• Kjøl/frys
• Oppvaskmaskin
• Komfyr
• Vaskemaskin
________________________________________
Balkong
Stor balkong på hele 16 kvm
________________________________________
Møblering
Leies ut møblert – graden av møblering kan avtales.
NB: Nåværende leietaker har sendt over noen bilder som viser egne møbler. Møblering kan tilpasses og avtales etter behov.
________________________________________
Fasiliteter
• Heis
• Balansert ventilasjon
• Dørtelefon
• Bredbånd og kabel-TV (inkludert i husleien)
• Bod i kjeller
• Vannbåren gulvvarme
________________________________________
Parkering
• Mulighet for leie av parkeringsplass i kjeller med direkteadkomst fra leiligheten (El-billader)
• Gjesteparkering (med oblat)
• Offentlig parkering i nærheten
________________________________________
Beliggenhet
Leiligheten har en svært attraktiv beliggenhet på Storøya, midt i hjertet av Fornebu. Kort vei til: