Hoveddel av hus, i Oksfjordhamn, leies ut til langtidsleie.
Hoveddelen av huset har inngang fra bakkeplan og ligger i en vertikaldelt enebolig over to etasjer med store vinduer og flotte lysforhold, med nydelig utsikt over Oksfjorden. Huset har 2 soverom, moderne stue og kjøkken, bad med badekar, og god lagringsplass i bod/kjeller.
I 2021-2023 ble hovedetasjen totalrenovert med alt nytt - bad, kjøkken, stue, soverom og entré. Nytt elektrisk anlegg. Det er lagt ekstra gips på vegger mot hovedenhet for økt brann -og lydisolering. Huset har gode rømningsveier, og er utstyrt brannalarm og brannslukningsapparat.
Huset ligger sentralt i Oksfjordhamn, rett ved Grenderhuset, barnehage og (nedlagt) skole. Det er 1 minutt gangtid til busstopp, og enkel tilkomst til E6. Ca 20 minutter med bil inn til Storslett.
Huset disponerer eget uteområde som inkluderer terrasse og et lite gressområde med nydelig kveldssol. Det er også stor parkering med plass til 2 biler.
Huset har kort avstand til lokalt treningssenter ved Grenderhuset, båthavn og flotte turområder. På vinterstid er det kort avstand til scooter-og skiløype. På sommeren er det enkel tilkomst til elva for å fiske (med fiskekort) og områder for å bade.
Ledig fra 1. august. Husleie 12.000,- pr måned.
Leietager tegner eget strøm-, tv- og internettabonnement.
Ta kontakt på pm ved interesse
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.