Bildegalleri
Kjøkken
Leilighet ved Universitetet til leie
- Månedsleie
- 13 000 kr
- Depositum
- 26 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 50 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Leieperiode
- 01.07.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Mørkved/Høglia: 7min ned til Universitetet, matvarebutikk, treningssenter og bussforbindelser.
Pris: 13.000,- pr.mnd/2 mnd depositum
2 roms leilighet i sokkel til leie. Leiligheten har egen inngang, platting for utemøbler og en flott hageflekk med rikelig tilgang til rips og solbær🍒.
Lyse og trivelige boforhold, ca 50 Kvm. Det er i dag delvis møblert med sofa, sofapuff med oppbevaring, sofabord, klesskap på soverom, kjøkkenbord og 3 stoler.
Leiligheten inneholder også komfyr, vaskemaskin og kjøleskap med frys. I leieprisen pr.mnd medfølger det strøm, Internett/fiber og TV abonnement Altibox.
Legger til at det er flotte skiløyper og turterreng i umiddelbar nærhet, vinter som sommer.
Leiligheten er ledig fra 1.juli 2026
Bare å ta kontakt ved interesse
Flytt inn først, betal senere
Forsikre deg om at alt er som avtalt før du betaler husleie! Leieavtale gjennom oss inkluderer tjenester som gjør det både enkelt og trygt for deg og utleier.
Med Trygg leie får du:
- Vi stiller depositumsgaranti, du betaler kun et tjenestegebyr på 4,98 % hver måned
- Signer leieavtalen enkelt og sikkert med oss
- Få full støtte gjennom hele leieperioden
En tjeneste som leveres i samarbeid
med 
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.