Bildegalleri
Kortidsutleie med fantastisk terrasse
- Månedsleie
- 38 000 kr
- Depositum
- 14 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 176 m²
- Bruksareal
- 186 m²
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Soverom
- 4
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 27.03.2026
- Dyrehold tillatt
- Ja
Fasiliteter
Beskrivelse
Boligen har 2 etg. 1 etg er bad, stue, vaskerom og kjøkken. 2 etg finner du 4 soverom der 3 er utstyrt med senger. 1 av soverommen brukes i dag til kontor. Stort bad med dusj og badekar.
Det er plass til 2-3 biler på tomten
Minimum leie 1 uke.
Pris per uke: 14 000 kr + strøm.
Horisontaldelt tomannsbolig på Paradis. 13 min gange til bybanen. Boligen ligger fint, med utsikt og gode solforhold.
Uteområdet er fint opparbeida med to store terrasser, der du har en stor sofagruppe og et spisebord under en pergola.
Strøm kommer i tillegg.
Boligen ligger mellom flyplass og sentrum. Det er ca 15 min til byen med bil. Du har ca 12 min til flyplassen. Det går "bybane" mellom flyplass og sentrum. Det tar ca 13 min og gå fra bolig til bybane. Boligen ligger usjenert med en ute terrasse på over 100 kvm.
Rengjøringsgebyr 2000 kr
Det kan leies sengetøy og håndduker
Forskuddsbetaling
Visning
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.