Bildegalleri

Parkeringsplass + bod leies ut

Månedsleie
2 500 kr
Depositum
5 000 kr
Inkluderer
Strøm

Nøkkelinfo

Primærrom
15 m²
Boligtype
Garasje/Parkering
Soverom
0
Leieperiode
01.07.2026 - 30.06.2027

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert

Beskrivelse

Parkeringsplass med tilknyttet 5,5 kvm bod i oppvarmet garasjeanlegg leies ut.
Boden er tom, men alle hyller står igjen.
Ikke tilknyttet elbil-lader.

Periode: 1. juli 2026-30. juni 2027 (med mulighet for forlengelse).
Pris: 2500,-/mnd

Ta kontakt på mobil 45051331 ved spørsmål.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode352809662
Sist endret11. mai 2026 14:34

Rapporter annonse