Bildegalleri

Oversiktsbilde Karlshus Park toppleilighet Bygg D

Sentral og attraktiv toppleilighet med stor terrasse i Råde.

Månedsleie
18 750 kr
Depositum
56 250 kr
Inkluderer
Oppvarming med gulvvarme, vann, avløp, renovasjon, tv og bredbånd. Garasjeplass og sportsbod i garasjekjeller, med heis opp til leiligheten.

Nøkkelinfo

Primærrom
72 m²
Bruksareal
75 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
3.
Leieperiode
01.06.2026
Bruttoareal
81 m²

Beskrivelse

Attraktiv og sentral beliggende leilighet i Karlshus, med kort avstand til tog, buss, kommune senter, butikker, turområder etc.
Fredrikstad, Moss og Sarpsborg er innenfor en kjøretur på ca 20 minutter.

Karlshus Park ligger midt i Karlshus, selve hjertet av Råde Kommune. Her vil du bo moderne, med gangavstand til alle bygdas forretninger og tilbud.

Holdeplass for ekspressbusser finnes rett utenfor. Her stopper busser til Fredrikstad, Moss, Sarpsborg og Oslo. Flybussen stopper under en kilometer unna. Sykehuset Østfold Kalnes ligger bare 10 minutter unna med bil. Skal du med toget, er det ca en kilometer å gå eller sykle ned til den pendlervennlige togstasjonen. Toget tar deg til Oslo på under timen.

Moderne leilighet med parkett og gode lysforhold. Leiligheten har nye hvitevarer på kjøkken og vaskemaskin på bad. I tillegg har leiligheten eget WC. Stor delvis overbygd terrasse med utsikt og liten terrasse ved soverom. Enkel adkomst med heis til leilighet og garasje kjeller.

Visning

Visning etter avtale