Bildegalleri
Sentrumsnær modern leilighet Otterbeck kvartalet til leie
- Månedsleie
- 17 500 kr
- Depositum
- 35 000 kr
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 46 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 46 m²
- Balkong/Terrasse
- 7 m² (TBA)
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.08.2026 - 01.08.2027
- Energimerking
- A - Gul
Fasiliteter
Beskrivelse
Fin ny leilighet i 2.etasje i Otterbeck Kvartalet i nærheten av sentrum.
Leiligheten ble nylig og delvis møblering pågår.
Den ligger i et flott åpent området med solrik balkong.
Meget sentralt. Kort vei til buss, tog, kjøpesenter o.l.
Leiligheten har 1 soverom, bad og toalett og åpen kjøkkenløsning/stue.
Inventar
Følgende følger med:
Sofa, sofabord, spisebord med 2 spisestoler, seng og 1 klesskap, kjøleskap med fryser, kokeplate, stekeovn , vaskemaskin , oppvaskmaskin.
Leiligheten har radiator med vannbåren varme på bad og viftekonvektor i stue og dørtelefon
Innendørs sykkelstativ , og bod i kjelleretasjen.
Leiligheten har ikke egen parkeringsplass, men det er mulighet å parkere utendørs i nært område.
Opplegg for kabel-tv og for intrenett er tilrettelagt.
Abonementer for strøm, TV, internett, Energiservice/varmtvann oppvarming og andre personlige abonnementer tegnes av leietaker og er ikke inkludert i husleien.
Krav til sikkerhet: Leietaker innbetaler et depositum på 2 mnd leier kr 356000.
Fremleie, røyk og husdyr er ikke tillatt.
Kort om leiligheten:
BRA: 46 m²
1 soverom
Åpen stue/kjøkkenløsning
Høyt under taket (3m)
Flislagt bad med vaskemaskin
Balkong på 8,4 m²
Heis i bygget
Sportsbod i kjeller
Parkering i gate
Balansert ventilasjon og vannbåren varme på bad