Bildegalleri

Utsikt fra terrassen

Delikat og moderne 3-roms leilighet på Lysaker/​Fornebu - garasjeplass (med el-bil lader) og 29 kvm balkong

Månedsleie
24 500 kr
Depositum
73 500 kr
Inkluderer
Varmtvann, fyring, kommunale avgifter, kabel-TV og Internett, parkeringsplass

Nøkkelinfo

Primærrom
57 m²
Bruksareal
60 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
3.
Leieperiode
01.07.2026 - 30.06.2027
Bruttoareal
67 m²

Beskrivelse

Velkommen til Kilenveien 11 - en delikat og moderne 3-roms leilighet (2 soverom) med sentral og idyllisk beliggenhet på Lysaker/Fornebu. Stor terrasse på ca 29 kvm. Kort gangvei til badevann, idylliske turområder, senter, kollektiv transport og skoler/barnehager. Kun 10 min reisetid med buss til Nationaltheatret. Meget fin og innholdsrik planløsning med mye lys. Nyere og moderne standard. Heis rett fra parkeringsplass opp til leiligheten. Moderne garasjeplass med el-bil lader. Varmtvann/fyring/Kabel TV/bredband inkludert i leie. Leiligheten er møblert. Det er følgende hvitevarer på kjøkkenet: kjøleskap, oppvaskmaskin og ovn.
Send en melding for å avtale visning.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode332684935
Sist endret10. mai 2026 09:01

Rapporter annonse